• Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Zapisy do klas pierwszych oraz do oddziału przedszkolnego
      w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka w Rudzie Bugaj
      odbywać się będą wyłącznie elektronicznie poprzez złożenie wniosku na platformie rekrutacyjnej

Wzory oświadczeń do wniosku oraz harmonogram rekrutacji znajdują się w zakładkach pod wyżej wymienionym linkiem

Ważne terminy:

-        dla rodziców składających wnioski o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej:

30.01. – 28.02.2023 do godz. 16.00 – okres składania wniosków wraz z dokumentami

-        dla rodziców składających wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego:

01.03. – 10.03.2023 – termin składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym (dotyczy dzieci uczących się w oddziale przedszkolnym w naszej szkole).

13.03. – 31.03.2023 do godz. 16.00 - składanie wniosków z załącznikami – o przyjęcie nowych dzieci.