• Bal karnawałowy 20.01.2024

• Z ogromnym zapałem ogłaszamy niebywałe wydarzenie, które wstrząśnie gruntami naszej rzeczywistości i przeniesie Was w czasy, gdy czekolada była luksusem, a świat podzielił się na dwa obozy - disco i rock'n'roll! Otwieramy drzwi do magicznego świata balu w duchu epoki PRL!

W programie:

• Przeplatanie się najbardziej rozpoznawalnych dźwięków tamtych lat, od chwytliwych szlagierów po rytmiczne uderzenia big beatu.
        • Konkurs na najbardziej autentyczny strój z PRL, z wyjątkowymi nagrodami dla tych, którzy doskonale wcielą się w ducha tamtych czasów.
        • Stoły pełne regionalnych smakołyków, które przywołają smaki minionych lat.
        • Fotograficzny kącik pamięci, gdzie zatrzymamy momenty, aby nie znikły w czeluściach czasu.
        • Licytacje będą prowadzone w przerwach między tanecznymi szlagierami, której celem jest urządzenie szkolnego patio.

Obywatele i obywatelki zapraszamy w wygodnym obuwiu bez twardych obcasów i szpilek.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!!

• III Edycja Konkursu Rady Rodziców

• Rada Rodziców zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu dla klas Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Rudzie Bugaj na wpłaty na konto Rady Rodziców.

W konkursie klasa, która wpłaci najwyższą kwotę w przeliczeniu na jednego ucznia odbierze nagrodę w postaci biletów dla wszystkich uczniów w klasie na dowolny seans w kinie Spójnia w Aleksandrowie Łódzkim.

Konkurs trwa od 01 września 2023 do 30 kwietnia 2024, wpłaty prosimy kierować na konto RR:

• Bal karnawałowy 4.02.2023

• Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Rudzie Bugaj zaprasza serdecznie cała społeczność szkolną na Bal w stylu hawajskim, karaibskim, latino, tropikalnym.

Zapewniamy pyszne posiłki przygotowane w tradycyjny sposób przez naszą kucharkę, zabawę przy gorących rytmach DJ, wspólną naukę tańca Hula oraz konkursy i licytacje. W trakcie balu będzie dodatkowo czynny bar z kolorowymi drinkami bezalkoholowymi.

Zapraszamy Państwa w wygodnym obuwiu bez twardych obcasów i szpliek.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

• Konkurs wpłat na Radę Rodziców

• Rada Rodziców jak co roku organizuje konkurs dla klas Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj na wpłaty na konto Rady Rodziców.

Zwycięska klasa, która uzbiera najwyższą kwotę w przeliczeniu na jednego ucznia w nagrodę Rada Rodziców zorganizuje dla wszystkich uczniów tej klasy wyjazd do kina Spójnia w Aleksandrowie Łódzkim na dowolny seans.

Zachęcamy do czynnego udziału w konkursie oraz motywowanie innych rodziców do wpłat, z których dokonywane są zakupy podnoszące jakość nauczania i pobytu naszych dzieci w szkole.

Konkurs trwa od 01 września 2022 do 30 kwietnia 2023, wpłaty prosimy kierować na konto Rady Rodziców 98 8780 0007 0000 3779 1000 0001

Regulamin Konkursu Rady rodziców do pobrania

• plakat Bal Rady Rodziców
        • Zapraszamy na Bal

• Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj zaprasza serdecznie na Bajkowy Bal Karnawałowy.

05.02.2022 roku zapraszamy serdecznie na Bajkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się w Naszej Szkole. Obowiązują bajkowe stroje karnawałowe i obuwie typu trampki.

Integracja środowiska szkolnego to idea jaka przyświeca całej społeczności szkolnej oraz Radzie Rodziców, w związku z tym zapraszamy serdecznie, aby ten wesoły czas spędzić przy wspólnym biesiadowaniu w rytm muzyki jaką zaserwuje nam DJ.

• regulamin konkursu rady rodziców
        • Konkurs Rady Rodziców

• Rada Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Rudzie Bugaj ogłasza konkurs wpłat na fundusz Rady Rodziców pt:

„Najwyższe wpłaty na fundusz Rady Rodziców”

Poniżej publikujemy regulamin konkursu oraz zachęcamy wszystkich rodziców i prawnych opiekunów uczniów naszej szkoły do udziału.

Regulamin konkursu Rady Rodziców do pobrania

• Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów naszej szkoły.
        W jej skład wchodzą pojedynczy przedstawiciele klas, wybrani w tajnym głosowaniu podczas pierwszego zebrania rodziców uczniów danej klasy.

Numer konta Rady Rodziców:

Kompetencje Rady Rodziców:
        Uchwala:
        - regulamin swojej działalności,
        - program wychowawczy szkoły w porozumieniu z radą pedagogiczną,
        - program profilaktyki w porozumieniu z radą pedagogiczną.
        Opiniuje:
        - program i harmonogram poprawy efektywności kształcenia lub wychowania,
        - projekt planu finansowego składany przez dyrektora,
        - zapisy w statucie szkoły,
        - wzór jednolitego stroju szkolnego,
        - organizację zajęć pozalekcyjnych,
        - organizację pracy szkoły,
        - pracę nauczycieli kończących staż na kolejny stopień awansu zawodowego,
        - zgodę wydaną przez dyrektora na działalność w szkole stowarzyszeń lub innych organizacji.
        Prawa Rady Rodziców:
        - wybierania swoich przedstawicieli do komisji, której zadaniem jest wybór dyrektora szkoły,
        - wnioskowanie wspólnie z radą pedagogiczną i samorządem uczniowskim o nadanie imienia szkole,
        - pozyskiwania funduszy w celu wspierania działalności statutowej szkoły.

W skład rady w roku szkolnym 2023/ 2024 wchodzą:

Monika Stasiak vel Stasek - przewodnicząca

Zuzanna Pełka - zastępca przewodniczącej

Aleksandra Turewicz - skarbnik/sekretarz

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą: Patrycja Mróz, Rafał Masiarek, Marta Słowikowska

Pozostali członkowie Rady Rodziców:

Anna Stefańska-Wysocka
        Aleksandra Słomska