• plakat Bal Rady Rodziców
        • Zapraszamy na Bal

• Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj zaprasza serdecznie na Bajkowy Bal Karnawałowy.

05.02.2022 roku zapraszamy serdecznie na Bajkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się w Naszej Szkole. Obowiązują bajkowe stroje karnawałowe i obuwie typu trampki.

Integracja środowiska szkolnego to idea jaka przyświeca całej społeczności szkolnej oraz Radzie Rodziców, w związku z tym zapraszamy serdecznie, aby ten wesoły czas spędzić przy wspólnym biesiadowaniu w rytm muzyki jaką zaserwuje nam DJ.

• regulamin konkursu rady rodziców
        • Konkurs Rady Rodziców

• Rada Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Rudzie Bugaj ogłasza konkurs wpłat na fundusz Rady Rodziców pt:

„Najwyższe wpłaty na fundusz Rady Rodziców”

Poniżej publikujemy regulamin konkursu oraz zachęcamy wszystkich rodziców i prawnych opiekunów uczniów naszej szkoły do udziału.

Regulamin konkursu Rady Rodziców do pobrania

• Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów naszej szkoły.
        W jej skład wchodzą pojedynczy przedstawiciele klas, wybrani w tajnym głosowaniu podczas pierwszego zebrania rodziców uczniów danej klasy.

Numer konta Rady Rodziców

Kompetencje Rady Rodziców:
        Uchwala:
        - regulamin swojej działalności,
        - program wychowawczy szkoły w porozumieniu z radą pedagogiczną,
        - program profilaktyki w porozumieniu z radą pedagogiczną.
        Opiniuje:
        - program i harmonogram poprawy efektywności kształcenia lub wychowania,
        - projekt planu finansowego składany przez dyrektora,
        - zapisy w statucie szkoły,
        - wzór jednolitego stroju szkolnego,
        - organizację zajęć pozalekcyjnych,
        - organizację pracy szkoły,
        - pracę nauczycieli kończących staż na kolejny stopień awansu zawodowego,
        - zgodę wydaną przez dyrektora na działalność w szkole stowarzyszeń lub innych organizacji.
        Prawa Rady Rodziców:
        - wybierania swoich przedstawicieli do komisji, której zadaniem jest wybór dyrektora szkoły,
        - wnioskowanie wspólnie z radą pedagogiczną i samorządem uczniowskim o nadanie imienia szkole,
        - pozyskiwania funduszy w celu wspierania działalności statutowej szkoły.

W skład rady w roku szkolnym 2021/ 2022 wchodzą:
        Monika Stasiak vel Stasek - przewodnicząca
        Marcin Grabowski - zastępca przewodniczącej