• Nasi nauczyciele

    • Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych. (Konfuncjusz)

       

      Dyrektor szkoły - Julita Osiecka

      Wicedyrektor szkoły - Bożena Sobczak

      Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2022/2023

      1. Cicha Dorota- edukacja wczesnoszkolna
      2. Cichy Tomasz- muzyka, plastyka
      1. Falkenberg Jacek- wychowanie fizyczne
      2. Górska Emilia- matematyka
      3. Izydorczyk Karolina- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, matematyka
      4. Fuerst Krystyna- pedagog
      5. Kaczmarek Izabela- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      6. Klepacz Aldona -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, terapia pedagogiczna
      7. Krasnodębska – Rogalska Renata- edukacja wczesnoszkolna, informatyka
      8. Kraszewska Karina - chemia, świetlica
      9. Król Aneta- j. angielski
      10. Krupińska  Karolina – edukacja wczesnoszkolna
      11. Kucner Ewa - edukacja wczesnoszkolna
      12. Kowalczyk Anna - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      13. Kurczyna Dariusz –pedagog
      14. Kurowska Jolanta- historia
      15. Lefik Magdalena - geografia
      16. Lewandowska Marzena- religia
      17. Łuczak Iwona -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      18. Matusiak Aneta - wychowanie przedszkolne
      19. Chmielewska Dagmara-nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja,
      20. Nowak Anna -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja,
      21. Ogińska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna
      22. Olczak Mariola - świetlica
      23. Olczak Marta- j. polski
      24. Osiecka Julita - dyrektor szkoły, etyka
      25. Padyk Paulina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja,
      26. Pakulska Ośmiałowska Magdalena- j. angielski
      27. Pawłowska Agnieszka- psycholog
      28. Pisarek  Anna - wychowanie fizyczne
      29. Porczyńska Emilia - j. polski, biblioteka
      30. Pietrzak Robert - technika
      31. Przytuła Anna - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
      32. Guziak Anna -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja,
      33. Skolmowska Aleksandra- j. polski
      34. Sobczak Bożena - wicedyrektor szkoły, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych
      35. Stawowska Maria- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      36. Szadziuk Katarzyna -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, infirmatyka
      37. Weremiuk Aleksandra - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, logopedia
      38. Wdowiak Joanna - logopedia
      39. Wilczyńska Joanna  wychowanie przedszkolne, rewalidacja, integracja sensoryczna
      40. Wierzyńska Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, integracja sensoryczna
      41. Zaspa Katarzyna -j. niemiecki
      42. Zaraś Ewa -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

       Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2021/2022

      Cicha Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlica szkolna

      Cichy Tomasz - muzyka, plastyka, świetlica szkolna

      Dębowska Paulina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna

      Falkenberg  Jacek - wychowanie fizyczne

      Górska Emilia- matematyka

      Izydorczyk Karolina- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna

      Janicka Magdalena- fizyka

      Kaczmarek Izabela- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      Krasnodębska - Rogalska Renata- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, wychowanie fizyczne , świetlica szkolna, rewalidacja, informatyka

      Kraszewska Karina- chemia, świetlica szkolna

      Król Aneta - j. angielski

      Krupińska  Karolina - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, edukacja dla bezpieczeństwa

      Kucner Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyka

      Kurczyna Dariusz- pedagog

      Kurowska Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

      Lewandowska Marzena –religia

      Lefik Magdalena - geografia

      Matusiak Aneta- wychowanie przedszkolne, świetlica szkolna

      Nadolska Monika - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      Nowak Anna- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna

      Ogińska  Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, etyka, świetlica szkolna, informatyka

      Olczak Mariola - świetlica szkolna

      Olczak Marta - j. polski, świetlica szkolna

      Osiecka Julita - dyrektor szkoły, etyka, rewalidacja

      Ośmiałowska - Pakulska Magdalena  - j. angielski

      Ozimek Barbara - terapia pedagogiczna, rewalidacja

      Padyk Paulina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna

      Pawłowska Agnieszka- psycholog

      Pietrzak Robert – informatyka

      Porczyńska Emilia - j. polski

      Przytuła Anna- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlica szkolna

      Sikorska Małgorzata- biologia, przyroda, technika, świetlica szkolna

      Skolmowska Aleksandra- j. polski, świetlica szkolna

      Sobczak Bożena - wicedyrektor szkoły, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      Stankiewicz Joanna- psycholog szkolny

      Stawowska Maria - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      Wdowiak Joanna - terapia logopedyczna, rewalidacja logopedyczna (neurologopedia)

      Weremiuk Aleksandra - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      Wierzyńska Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, terapia integracji sensorycznej

      Wilczyńska Joanna- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, terapia integracji sensorycznej

      Zaraś Ewa - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      Zaspa Katarzyna - j. niemiecki



      Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

      1.        Abramczyk Małgorzata - przyroda, biologia, technika, świetlica szkolna 

      2.        Cicha Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlica szkolna 

      3.        Cichy Tomasz - muzyka, plastyka, świetlica szkolna 

      4.        Dębowska Paulina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna

      5.        Falkenberg  Jacek - wychowanie fizyczne

      6.        Górska Emilia- matematyka

      7.        Izydorczyk Karolina- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna 

      8.        Kaczmarek Izabela- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      9.        Kierlik- Śmieszkowicz Aldona- geografia

      10.     Krasnodębska - Rogalska Renata- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, wychowanie fizyczne , świetlica szkolna, rewalidacja, informatyka

      11.     Król Aneta - j. angielski

      12.     Krupińska  Karolina - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, edukacja

      13.     Kucner Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyka

      14.     Kurowska Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

      15.     Lewandowska Marzena –religia

      16.     Łucki Stanisław - fizyka, chemia

      17.     Matusiak Aneta- wychowanie przedszkolne, świetlica szkolna

      18.     Nadolska Monika - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      19.     Ogińska  Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, etyka, świetlica szkolna, informatyka 

      20.     Olczak Mariola - świetlica szkolna 

      21.     Olczak Marta - j. polski, świetlica szkolna 

      22.     Osiecka Julita - dyrektor szkoły, etyka, rewalidacja

      23.     Ośmiałowska - Pakulska Magdalena  - j. angielski

      24.     Ozimek Barbara - terapia pedagogiczna, rewalidacja

      25.     Padyk Paulina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna 

      26.     Pietrzak Robert – informatyka

      27.     Porczyńska Emilia - j. polski

      28.     Skolmowska Aleksandra- j. polski, świetlica szkolna

      29.     Sobczak Bożena - wicedyrektor szkoły, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      30.     Stankiewicz Joanna- psycholog szkolny

      31.     Stawowska Maria - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      32.     Wdowiak Joanna - terapia logopedyczna, rewalidacja logopedyczna (neurologopedia)

      33.     Weremiuk Aleksandra - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      34.     Wierzyńska Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, terapia integracji sensorycznej

      35.     Zaraś Ewa - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

      36.    Zaspa Katarzyna - j. niemiecki



      Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2019/2020

      1.Abramczyk Małgorzata - przyroda, biologia, technika, świetlica szkolna 
      2.Andrysiak Izabela - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna
      3.Cicha Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlica szkolna 
      4.Cichy Tomasz - muzyka, plastyka, świetlica szkolna 
      5.Dębowska Paulina - świetlica szkolna 
      6.Ewa Kucner - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyka
      7.Falkenberg Jacek - wychowanie fizyczne
      8.Górska Emilia- matematyka, informatyka
      9.Izydorczyk Karolina- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna 
      10.Kierlik- Śmieszkowicz Aldona- geografia
      11.Krasnodębska - Rogalska Renata- nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, wychowanie fizyczne , świetlica szkolna, rewalidacja 
      12.Król Aneta - j. angielski
      13.Krupińska  Karolina - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, edukacja dla bezpieczeństwa, rewalidacja
      14.Kurczyna Dariusz - pedagog szkolny, świetlica szkolna, rewalidacja 
      15.Kurowska Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
      16.Lewandowska Marzena -religia
      17.Łucki Stanisław - fizyka, chemia
      18.Matusiak Aneta- wychowanie przedszkolne, świetlica szkolna 
      19.Nadolska Monika - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      20.Ogińska  Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, etyka, świetlica szkolna 
      21.Olczak Mariola - świetlica szkolna 
      22.Olczak Marta - j. polski, świetlica szkolna 
      23.Osiecka Julita - dyrektor szkoły, etyka, rewalidacja
      24.Ośmiałowska - Pakulska Magdalena  - j. angielski
      25.Ozimek Barbara - terapia pedagogiczna, rewalidacja
      26.Padyk Paulina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, świetlica szkolna 
      27.Pawłowska Agnieszka - psycholog szkolny, rewalidacja
      28.Pietrzak Robert - informatyka
      29.Porczyńska Emilia - j. polski
      30.Sobczak Bożena - wicedyrektor szkoły, biblioteka szkolna
      31.Stawowska Maria - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      32.Tyluś Aleksandra - terapia pedagogiczna
      33.Wdowiak Joanna - terapia logopedyczna, rewalidacja logopedyczna (neurologopedia)
      34.Weremiuk Aleksandra - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      35.Wierzyńska Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja, terapia integracji sensorycznej
      36.Wiktorowska Sylwia -matematyka, informatyka , świetlica szkolna 
      37.Zaraś Ewa - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja
      38.Zaspa Katarzyna - j. niemiecki