• Obiady listopad

- szkoła 120,00 zł

- przedszkole 100,00 zł

UWAGA!
            W DNIU 02 LISTOPADA NIE MA OBIADÓW W SZKOLE !

- płatność do 10.11.2023 r

Konto do wpłat za obiady to:

Bank Spółdzielczy

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka, klasę (oddział przedszkolny) oraz informację za jaki miesiąc realizowany jest przelew.

• Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I-III

• „MOJA SZKOŁA ma 50 lat ”

Z okazji 50-lecia naszej Szkoły przypadającego na rok szkolny 2023/2024, zapraszam do udziału w konkursie plastycznym: „Moja szkoła ma 50 lat”.

– Pokaż nam, jak Ty widzisz szkołę – może to być widok całego budynku, Twoje ulubione miejsce wewnątrz szkoły, otoczenie szkoły, ulubione miejsce w szkole,  coś wyjątkowego…  .

Cele:

• kreatywne uczestnictwo uczniów w wydarzeniach związanych z obchodami 50-lecia naszej szkoły;
            • pogłębianie poczucia tożsamości ze szkołą;
            • pobudzanie kreatywności, kształtowanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży;
            • popularyzacja działań plastycznych i poszerzenie wiedzy ze znajomości różnych technik plastycznych;

UCZESTNICY:                                                                                                                                                           Konkurs adresowany jest dla uczniów klas I-III naszej szkoły.

Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych osobowych( imię i nazwisko dziecka, klasa) i przekazaniem praw autorskich na rzecz organizatora ( w tym przypadku naszej szkoły) oraz do prezentacji prac na wystawie w naszej placówce. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców , przyznania nagród oraz zamieszczenia wizerunku dziecka na stronie FB SP z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka w Rudzie Bugaj

FORMAT PRACY: A3  ( tylko takie prace biorą udział w konkursie)

TECHNIKA WYKONANIA: rysunkowa, malarska, fotokolaż , inna

Etap I: klasowy – wychowawca wybiera 3 najładniejsze  prace (podpisane z tyłu imieniem i nazwiskiem oraz klasa)

Etap II: szkolny – komisja konkursowa wyłania najlepsze prace zgodnie z podanymi kryteriami.

KRYTERIA OCENY PRACY: trafność doboru tematu pracy, twórcza pomysłowość i wyobraźnia w zakresie przedstawienia tematu, stopień trudności oraz ogólna estetyka wykonania pracy.

TERMIN SKŁADANIA PRAC: Prace należy składać do 6  listopada 2023 r. w sali 1.01

(do p. Jolanty Ogińskiej)

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni i otrzymają dyplom.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE-  J. Ogińska

• Obiady październik

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Cena za obiady w październiku 2023r wynosi:

- dla dzieci szkolnych 132 zł

- dla dzieci przedszkolnych 105 zł

Termin płatności do 10.10.2023r.

Konto do wpłat za obiady to:

Bank Spółdzielczy