• Wyniki konkursu

• Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego, pt. „Janusz Korczak- wielki przyjaciel dzieci”. Celem konkursu było pogłębianie wśród uczniów wiedzy o życiu, działalności i twórczości Janusza Korczaka. Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodność z tematem, pomysłowość oraz estetyka wykonania. Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła następujące miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

KLASY I-III
            I miejsce: Martyna Spychalska ( SP Ruda Bugaj)
            II miejsce: Lena Nowak ( SP Ruda Bugaj), Ola Kaletka ( SP Ruda Bugaj)
            III miejsce: Natalia Steglińska ( SP Bełdów), Wiktoria Zielińska ( SP w Rudzie Bugaj)

KLASY IV- VIII
            I miejsce: Filip Czekalak ( SP Bełdów)
            II miejsce: Zofia Plichta ( SP Ruda Bugaj)
            III miejsce: Filip Duczymiński ( SP Rąbień) Wyróżnienia: Naya Ghassan ( SP Bełdów) Igor Kotala ( SP Rąbień) Termin rozdania nagród zostanie podany 3 kwietnia na stronie szkoły.

• Obiady marzec

• Szanowni Państwo,
            Konto do wpłat za obiady dzieci to :
            Bank Spółdzielczy
            W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka, klasę (oddział
            przedszkolny) oraz informacje za jaki miesiąc realizowany jest przelew.
            Kwota za obiady dzieci szkolne za Marzec 2024 wynosi 108,00 zł

Kwota za obiady dzieci z oddziału przedszkolnego za Marzec 2024 wynosi 90,00 zł

 Wpłat dokonujemy do 10 dnia miesiąca poprzedzającego nowy miesiąc, za który wnoszona
            jest opłata.
            Kwota na każdy miesiąc podana będzie do wiadomości na tablicy i na stronie szkoły.
             Zwracamy uwagę na terminowe dokonywanie płatności